Studio Artystyczne POINT w mediach społecznościowych!

Oprócz otwarcia nowej strony internetowej, Studio Artystyczne POINT rozwija się również w mediach społecznościowych. Jeśli korzystacie Państwo z Facebook’a, Instagrama czy Twittera – od teraz możecie być na bieżąco z wydarzeniami związanymi z naszą szkołą. Fotografie i filmy z zajęć, najnowsze wydarzenia, informacje nt. występów, obozów – wszystko w jednej chwili trafi bezpośrednio do Państwa. Zapraszamy!

Nasz profil na Facebook’u już Państwo na pewno znacie (jeśli nie, to serdecznie zapraszamy zaglądnąć, i zostać na dłużej, tutaj). Zachęcamy również do zapraszania swoich znajomych, których dzieci interesują się tańcem. Bardzo nas cieszą wszystkie Państwa komentarze, uwagi i sugestie – dlatego namawiamy również do zapisywania ich właśnie na Facebook’u.

Dziś możemy zaprosić do śledzenia naszych aktualności również na Instagramie, a także na Twitterze. Wszystko to w ramach ciekawostki i źródła mniej istotnych, aczkolwiek nie mniej ciekawych, wydarzeń. Możecie Państwo liczyć tutaj na zdjęcia i anegdoty z codziennych spotkań młodych tancerzy.

Do wszystkich profili Studia Artystycznego POINT w mediach społecznościowych najłatwiej dostać się poprzez odpowiednie ikony znajdujące się w stopce naszej strony internetowej. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz