Nowa strona internetowa Studia Artystycznego POINT!

Od dziś macie Państwo możliwość korzystać z nowej strony internetowej Studia Artystycznego POINT!

Na razie na stronie będą mogli Państwo zapoznać się z profilem działalności naszej szkoły, harmonogramem zajęć oraz wszelkimi niezbędnymi do współpracy z nami informacjami. W odpowiednich sekcjach znajdą Państwo odnośniki do danych kontaktowych, informacji o lokalizacji zajęć oraz będą Państwo mogli poznać kadrę naszych instruktorów.

Nowa strona internetowa Studia Artystycznego POINT daje Państwu również możliwość zapoznania się z programem planowanej na czerwiec 2016 III Gali Baletowej, która – jak w latach ubiegłych – odbędzie się na deskach Teatru Ludowego w Krakowie. O dokładnym terminie spektaklu będziemy informować Państwa na bieżąco.

W stopce strony znajdują się odnośniki do witryn Studia Artystycznego POINT na portalach społecznościowych. Zachęcamy do ich śledzenia.

Zapraszamy również do zapoznania się i korzystania z oferty naszych partnerów, o których informacje znajdziecie Państwo w odpowiedniej zakładce znajdującej się w menu strony.

NOWA STRONA INTERNETOWA STUDIA ARTYSTYCZNEGO POINT

W dalszym ciągu udoskonalamy działanie naszego serwisu internetowego, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. W najbliższym czasie zostanie Państwu udostępniona pełna funkcjonalność naszej witryny.

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz