Partnerzy Studia Artystycznego POINT

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z naszymi partnerami, z którymi współpracujemy aby nasza oferta była możliwie najlepiej dopasowana do Państwa oczekiwań. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z ich oferty produktowej i usługowej.

Fit4ever fitness klub

Fit4Ever – klub fitness i wspaniały zespół profesjonalistów, którym udostępniamy swoją salę do prowadzenia zajęć fitness przy ul. Zawiłej 61a w Krakowie. Polecamy ich ofertę wszystkim, którzy lubią dbać o siebie i własną formę fizyczną.

Fit4ever to fitness klub, który powstał z miłości do fitnessu, a działa w oparciu o wiedzię, doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb klubowiczów. To miejsce, w którym znajdziesz zajęcia spełniające Twoje oczekiwania i odnajdziesz motywację.

GOK SPYTKOWICE

Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Misja Centrum Kultury i Sportu w Skawinie to: „Kształtowanie wrażliwości społeczeństwa na dobra kultury lokalnej oraz zachęcanie do uczestnictwa w rekreacji i sporcie”. Centrum przede wszystkim skupia się na upowszechnianiu kultury, edukacji kulturalnej i wychowaniu przez sztukę oraz dbałości o prawidłowy rozwój psychofizyczny i zdrowie mieszkańców Gminy, a także na organizowaniu zajęć i imprez kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i turystycznych, współpracy z instytucjami i organizacjami oświatowymi oraz sportowymi. Ponadto jego zadaniem jest organizacja zaplecza kadrowego do prowadzenia zajęć kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego oraz koordynowanie i nadzorowanie działalności kulturalnej i sportowej na terenie Gminy.

Klub Kultury Łokietek

Władysław Łokietek słynął przede wszystkim z konsekwentnego dążenia do celu, dlatego też Klub Kultury „Łokietek” będzie uparcie działał na rzecz promocji szeroko pojętej kultury i niestandardowych form edukacji.

Klub Kultury Chełm

Klub Kultury Chełm to miejsce różnorodnych działań na płaszczyźnie kulturowo-edukacyjnej. W klubie prowadzone są zajęcia edukacyjne, sportowe, artystyczne, odbywają się tu również koncerty oraz wernisaże pokonkursowe. Działa Klub Seniora, Strefa Rodzica oraz Gitarowy Zespół Muzyczny.

Klub Kultury Przegorzały

Jesteśmy kameralnym klubem kultury położonym w Przegorzałach, u stóp Lasu Wolskiego, około 6 kilometrów od centrum Krakowa. Odbywają się u nas różnorodne wydarzenia kulturalne: warsztaty, spotkania, koncerty i wystawy. Promujemy młode talenty organizując konkursy. Popularyzujemy lokalną historię i prowadzimy stronę internetową krakowskiego Zwierzyńca. Od wielu lat angażujemy się we współpracę międzynarodową, a w naszym zespole co roku pracują młodzi wolontariusze z krajów europejskich.

KK Paleta

Klub Kultury „Paleta” jest placówką kulturalno-oświatową, mieszczącą się w zabytkowej rogatce miejskiej przy ul. Wrocławskiej 91. Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do skorzystania z naszej oferty zajęć stałych oraz do udziału w imprezach organizowanych przez Klub.

PRZEDSZKOLA:

Wesoła Ciuchcia

Przedszkole, w którym najważniejsze są dzieci. Stawiamy na ich szeroko pojęty rozwój i nowoczesną edukację. Zachęcamy do bycia kreatywnym, do odkrywania świata poprzez ciekawe warsztaty, eksperymenty i wycieczki. W atmosferze poczucia bezpieczeństwa i komfortu stwarzamy warunki
do zabawy, nauki i zawierania przyjaźni.

Happy Train

Nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby państwa pociechy czuły się u nas bezpiecznie, a czas spędzony w naszej placówce obfitował w nowe pozytywne przeżycia i był inspirującym początkiem drogi do samodzielności.

Baśniowa Kraina

Misją naszego przedszkola jest stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla naszych podopiecznych. Chcemy zapewnić dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Szczególną uwagę zwracamy na odkrywanie i rozwijanie dziecięcych talentów.

Little Steps

Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps to wyjątkowe miejsce dla dzieci w wieku 2,5 do 7 lat. Program przedszkola anglojęzycznego zapewnia dzieciom holistyczną edukację poprzez doświadczenia, wycieczki, pracę w grupach i wspaniałą zabawę. A wszystko to realizowane jest pod okiem wykwalifikowanej kadry, w atmosferze ciepła, radości i szacunku dla drugiego człowieka.

Niepubliczne Przedszkole Salwator

Niepubliczne Przedszkole Salwator powstało z ogromnej pasji do pracy z dziećmi. Jest miejscem partnerskim Prywatnej Szkoły Podstawowej – SALWATOR, która powstała w 1989 roku jako jedna z pierwszych szkół niepublicznych w Polsce. Naszą misją jest podążanie za ciekawością świata najmłodszych i nieustająca gotowość do udzielania odpowiedzi na nurtujące je pytanie „…a dlaczego?”

Tuptusiowa Kraina

Tuptusiowa Kraina to Niepubliczne Przedszkole Językowe z siedzibą w Krakowie. To prywatne przedszkole wyróżnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz nauczania, jak i najlepsze możliwości rozwoju dla każdego dziecka. Wykwalifikowana kadra dba o jak najlepszą zabawę, szybki i bezpieczny rozwój oraz ciekawą naukę. Przedszkole oferuje wyjątkowo miłe i przyjemne otoczenie dla maluchów, bogaty program zajęć inspirujący do wspólnego, jak i indywidualnego odkrywania świata oraz prawideł min rządzących, zdobywania nowych umiejętności i dobrych nawyków.