Partnerzy Studia Artystycznego POINT

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z naszymi partnerami, z którymi współpracujemy aby nasza oferta była możliwie najlepiej dopasowana do Państwa oczekiwań. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z ich oferty produktowej i usługowej.

SILVERINE - studio biżuterii

Silverine – fantastyczne studio biżuterii, z którym współpracujemy od początku naszej działalności. Coroczny sponsor upominków za trud włożony w cały rok nauki, które otrzymują wszyscy nasi uczniowie. Z ofertą Silverine można zapoznać się również podczas naszych Gali Baletowych.

Alilo.pl

Alilo.pl – producent innowacyjnych, interaktywnych zabawek edukacyjnych dla dzieci oraz główny sponsor naszej II Gali Baletowej i nagród dla naszych najlepszych uczniów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Alilo.

 

Przedszkole "Maja i Gucio"

Przedszkole niepubliczne „Maja i Gucio”, gdzie tajniki tańca klasycznego poznają i zgłębiają 2-letnie maluszki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną przedszkola, które umożliwia dzieciom zrównoważony rozwój.

 

Fit4Ever

Fit4Ever – klub fitness udostępniający nam swoją salę do prowadzenia zajęć baletowych przy ul. Zawiłej 61 w Krakowie. Polecamy ich ofertę wszystkim, którzy lubią dbać o siebie i własną formę fizyczną.
Fit4ever to fitness klub, który powstał z miłości do fitnessu, a działa w oparciu o wiedzię, doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb klubowiczów. To miejsce, w którym znajdziesz zajęcia spełniające Twoje oczekiwania i odnajdziesz motywację.

 

Prestiż – klub fitness i siłownia udostępniający nam swoją salę do prowadzenia zajęć baletowych przy ul. Radzikowskiego 140 w Krakowie. Nadrzędnym i podstawowym kryterium klubu jest stworzenie jak najlepszych warunków treningu oraz relaksu osobom, dla których zdrowie i kondycja fizyczna są ważne. Mila obsługa i rodzinna atmosfera pozwalają czuć się u nas swobodnie i przyjemnie spędzić czas.

Program Dzieci – partner medialny naszej II Gali Baletowej. Polecamy wszystkim rodzicom, którym na sercu leży prawidłowy rozwój ich pociech.

Bielenda – firma produkująca najwyższej jakości kosmetyki, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Podczas ostatniej Gali Baletowej ufundowała upominki dla naszych najstarszych uczennic.

Studio Fryzjerskie Trendy – salon znajdujący się przy ul. Chmieleniec 2a należący do największej sieci Profesjonalnych Salonów Fryzjerskich. Jako partner IV Gali Baletowej ufundował upominki dla części grup uczących się w Studiu Point.

Sklep „Ele Mele” – sklep z zabawkami, upominkami i rzeczami ładnymi, przez który nasi uczniowie zostali obdarowani uroczymi upominkami podczas minionej Gali.

Kawiarnia „Cztery pory roku” – restauracja serwująca śniadania, lunche oraz desery przy ul. Lubostroń 22G. Była sponsorem wody mineralnej dla wszystkich uczestników czerwcowej Gali.