Termin III Gali Baletowej

Ostatecznie udało nam się potwierdzić termin III Gali Baletowej Studia Artystycznego POINT! Występy naszych młodych tancerzy odbędą się 29 maja 2016 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie (os. Teatralne 34)!

STUDIO ARTYSTYCZNE POINT
FOT. PIOTR OGAR

Jak co roku, również na zakończenie obecnego semestru letniego, będziemy chcieli z przyjemnością zaprosić wszystkich Państwa na Galę Baletową, podczas której uczniowie Studia Artystycznego POINT będą prezentować swoje umiejętności taneczne. W ciągu ostatnich kilku miesięcy dzieci przygotowywały układy taneczne, które dzielnie szlifują podczas codziennych spotkań na lekcjach baletu.
Podczas spektaklu, który, jak co roku, odbędzie się na deskach Teatru Ludowego w Krakowie występować będą wszyscy tancerze uczęszczający na zajęcia w Studiu Artystycznym POINT – od najmłodszych 3,5-latków po młodzież gimnazjalną.
W ciągu kilku tygodniu dzielących nas od występów skupimy się na przygotowaniu wszystkich rekwizytów i strojów, w których występować będziemy podczas Gali Baletowej.

O wszelkich szczegółach dotyczących przygotowań, dokładnej godziny rozpoczęcia prób scenicznych i występów będziemy Państwa informować na bieżąco na łamach naszej strony internetowej. Teraz prosimy rodziców wszystkich naszych adeptów tańca o zarezerwowanie terminu 29 maja 2016 roku w swoich terminarzach.

Dodaj komentarz