Bilety na III Galę Baletową

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że od dnia dzisiejszego można rezerwować bilety na III Galę Baletową Studia Artystycznego POINT! Gorąco zachęcamy do zamówienia biletów wcześniej za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wszelkie niezbędne do tego celu narzędzia znajdą Państwo tutaj.

BILETY III GALA BALETOWA STUDIO ARTYSTYCZNE POINT
III Gala Baletowa

Bilety można zamawiać już od dziś, lecz – z uwagi na proces ich drukowania – dostępne do odbioru będą od przyszłego tygodnia, od 25 kwietnia 2016.

Mają Państwo do wyboru trzy sposoby odbioru wejściówek: podczas zajęć baletowych odbywających się w klubie Alstar (ul. Zawiła 61), podczas zajęć baletowych odbywających się w klubie Prestiż (ul. Radzikowskiego 140) oraz bezpośrednio przed występem naszych młodych tancerzy – w Teatrze Ludowym w dniu 29 maja 2016 roku (w tym przypadku rezerwację należy uprzednio opłacić przelewem bankowym).

Wszelkie szczegóły dotyczące występów, przygotowań, prób i wszelkich obowiązków na dzień Gali Baletowej dostępne są tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nimi i pomoc w jak najlepszym przygotowaniu dzieci do występów.

Dodaj komentarz