Obozy taneczne 2016

OBOZY TANECZNE 2016

Studio Artystyczne POINT we współpracy z biurem podróży Lech 93 ma przyjemność zaprosić Państwa pociechy do uczestnictwa w obozach tanecznych podczas nadchodzących wakacji 2016! Poniżej garść informacji, które przybliżą tematykę wyjazdów i odpowiedzą na podstawowe pytania.
Wszelkie szczegółowe informacje zdobędą Państwo korzystając z formularza na naszej stronie internetowej (wystarczy podać dane kontaktowe oraz pytania, a my w odpowiedzi prześlemy wyczerpujące dane).

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dzieci, które interesują się tańcem, sportem i turystyką górską. Dlatego gorąco zachęcamy do przekazywania informacji o wyjazdach swoim znajomym oraz do przekazywania danych kontaktowych.

W ubiegłym roku organizowaliśmy jeden wyjazd – do Zawoi, u stóp Babiej Góry. W tym roku – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i dużemu zainteresowaniu zdecydowaliśmy się zorganizować dwa obozy:
TURNUS I – dla uczestników w wieku od 10 do 18 lat – w terminie: 25.06-02.07.2016 (brak wolnych miejsc)
TURNUS II
 – dla uczestników w wieku od 6 do 15 lat – w terminie: 08-15.08.2016 (2 wolne miejsca)
(w celu zgłoszenia chęci udziału w II turnusie, zapraszamy do kontaktu)

Zawoja to najdłuższa polska wieś i jednocześnie, dla wielu, najpiękniejsza wieś Beskidów. Położona jest nad rzeką Skawicą, a góruje nad nią pasmo Babiej Góry. Ze względu na liczne walory klimatyczne, turystyczne i krajobrazowe, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów i wczasowiczów.

Uczestnicy naszych wyjazdów zostaną zakwaterowani w ośrodku Harnaś, z urokliwym widokiem na Diablak (najwyższy szczyt Babiej Góry). Ośrodek dysponuje pokojami 2-5 osobowymi, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorami LED i LCD. Na jego terenie znajdują się, m.in.: świetlica, sala taneczna z lustrami, stołówka, basen, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw oraz palenisko.

PaOBOZY TANECZNE 2016kiet „Akademia tańca i baletu”
Dzieci uczestniczą w codziennych zajęciach tanecznych z zakresu baletu klasycznego oraz – każdego dnia innego, np. tańców narodowych, tańców charakterystycznych, tańca współczesnego czy street dance. Uczestnicy będą mieli również możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat choreografii.
Aby wyeliminować ryzyko jakichkolwiek kontuzji, wszelkie zajęcia fizyczne będą poprzedzone odpowiednim przygotowaniem – rozgrzewkami i rozciąganiem oraz teorią tańca.

 

 

Pakiet „Rekreacyjny”OBOZY TANECZNE 2016
Obozy będą obfitować w różnego rodzaju atrakcje, np: zajęcia krajoznawczo-edukacyjne (prelekcje o Zawoi i Parku Narodowym, wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem – do Babiogórskiego Parku Narodowego oraz Parku Czarnego Daniela połączone z dodatkowymi atrakcjami), sportowo-rekreacyjne (siatkówka, gry terenowe, kąpiele słoneczne i wodne w basenie) czy towarzysko-integracyjne (karaoke, kalambury, dyskoteki, tematyczne dni kolonijne, ogniska, gry i zabawy).

 

Organizatorem naszych obozów niezmiennie pozostaje:OBOZY TANECZNE 2016
Biuro Organizacji Wczasów i Wypoczynku Dzieci i Młodzieży Lech93
św. Gertrudy 2/2, 31-046 Kraków
t: (12) 422-86-62
@: biuro@lech93.pl
www.lech93.pl