Zapraszamy na taneczne ferie ze Studiem Point

Zapraszamy na taneczne ferie ze Studiem Point

W ferie również działamy dla Was. Poniżej nasza oferta na ten zimowy czas. Czujecie, że czegoś w niej brakuje? Koniecznie dajcie nam znać! Jeżeli będą chętni z młodszej grupy wiekowej wówczas stworzymy dodatkowe godziny zajęć. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz stworzenie dodatkowych warsztatów. Prosimy o zapisy oraz zapytania na adres mailowy studioartystycznepoint@gmail.com

I TYDZIEŃ FERII 12.02 do 16.02
W pierwszym tygodniu naszych feryjnych warsztatów stawiamy na różnorodność i nowe doświadczenia. Pięć dni warszatów. Cztery prowadzące. Dwie godziny zajęć dziennie. Tańczymy każdego dnia od 10.00 do 12.00. Koszt pakietu pięciu dni zajęć to 250 złotych. Pojedyncze dni to koszt 60 złotych. Zajęcia odbywają się na naszej sali baletowej przy ulicy Zawiłej 61a. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku lat 10 i starsze.

12.02 PONIEDZIAŁEKWARSZTATY CYRKOWE
Energiczne zajęcia na których poznacie podstawy kręcenia obręczami, poćwiczycie koordynacje, zaskoczycie samych siebie swoimi możliwościami ruchowymi. Będzie tanecznie z finałowym nagraniem wesołej choreografii. Mnóstwo radości i satysfakcji w pakiecie.
Prowadząca: Julia Robak

13.02 WTOREK – FLAMENCO
W ten zimowy czas przenieś się z nami na południe Hiszpanii, gdzie króluje flamenco. Podczas zajęć poznasz podstawowe kroki tego ekspresyjnego i pełnego pasji tańca oraz nauczysz się krótkiej choreografii.
Prowadząca: Karolina Ostrowska

14.02 ŚRODA – WARSZTATY CYRKOWE, ODSŁONA DRUGA
Kontynuujemy cyrkowe działania. Będziemy szlifować poniedziałkowe umiejętności oraz dodawać kolejne możiwości. Jeżeli możesz wziąć udział tylko w środowym warsztacie, nie matw się – na pewno sobie poradzisz!
Prowadząca: Julia Robak

15.02 CZWARTEK – IMPOWIZACJA W TAŃCU
Będziemy improwizować w technice tańca współczesnego, a także poszukiwać indywidualności we wspólnym poruszaniu się. Konkretne zadania i praktyczne wskazówki pomogą rozpocząć, bądź kontynuować, przygodę z odkrywaniem czym właściwie jest improwizacja w tańcu.
Prowadząca: Grażyna Ziaja

16.02 PIĄTEK – THEATER JAZZ
Technika tańca jazzowego i dobra zabawa. Ekspresja, emocje w ruchu, wyrazista choreografia. Teatralny szyk i błysk w najlepszym wydaniu. Jaki będzie tym razem motyw przewodni? Przyjdź i odkryj to sam!
Prowadząca: Aleksandra Kulińska

Tydzień I

II TYDZIEŃ FERII 19.02 do 23.02
W drugim tygodniu ferii nie zwalniamy tempa. Kolejnych pięć dni. Pięć prowadzących. Jeszcze więcej tańca i odkryć. Tańczymy każdego dnia od 10.00 do 12.00 (wyjątkiem będzie dla niektórych czwartek!). Koszt pakietu pięciu dni zajęć to 250 złotych. Pojedyncze dni to koszt 60 złotych. Zajęcia odbywają się na naszej sali baletowej przy ulicy Zawiłej 61a. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku lat 10 i starsze.

19.02 PONIEDZIAŁEK – IMPROWIZACJA W TAŃCU
Kolejna odsłona improwizacji w technice tańca współczesnego. Jeżeli w pierwszym tygodniu Ci się spodobało i chcesz więcej narzędzi oraz możliwości to serdecznie zapraszamy. To dla Ciebie nowość? Niech będzie to okazja do odkrywania czym właściwie jest improwizacja w tańcu.
Prowadząca: Grażyna Ziaja

20.02 WTOREK – WARSZTATY CYRKOWE
Mało cyrkowych wrażeń z pierwszego tygodnia? Podstawy kręcenia obręczami, elementy tańca, wesoła choreografia i mnóstwo dobrej zabawy!
Prowadząca: Julia Robak

21.02 ŚRODA – TANIEC WSPÓŁCZESNY
Warsztaty osadzone w technice tańca współczesnego dostosowane do potrzeb zarówno osób rozpoczynających pracę w tej technice, jaki i tych bardziej doświadczonych. Będzie okazja do tego, aby poszukać wolności w ruchu.
Prowadząca: Ola Świstak

22.02 CZWARTEK – BARRE AU SOL / KLASYKA (Uwaga na godziny zajęć!)
Wyjątkowo zaczniemy wcześniej, czyli o 9.00. Na tę godzinę zapraszamy na lekcję tańca klasycznego wszystkich chętnych w wieku 10+. Od godziny 10.00 do 11.00 wszyscy skorzystamy z dobrodziejstw techniki wspomagającej, jaką jest, barre au sol (tzw. drążek na podłodze). Następnie od 11.00 do 12.00 lekcja tańca klasycznego dla nieco starszych i bardziej zaawansowanych w wieku 13+. Jeżeli masz wątpliwości, która grupa lekcji tańca klasycznego jest dla Ciebie skontaktuj się z nami.
Prowadząca: Małgorzata Popławska-Warelis

Małgorzata Popławska-WarelisTaniec KlasycznyBARRE AU SOL
9.00 – 10.00wiek 10+
10.00 – 11.00wspólne zajęcia obu grup wiekowych
11.00 – 12.00wiek 13+

23.02 PIĄTEK – TANIEC WSPÓŁCZESNY
W ostatni dzień naszych warsztatów zapraszamy na kolejne spotkanie z tańcem współczesnym. Niech będzie pełne kreatywności ruchowej i nowych pomysłów. Skorzystaj z okazji do poszukiwań ruchowych w ostatni dzień ferii ze Studiem Artystycznym POINT.
Prowadząca: Informacja w późniejszym terminie

Tydzień II

Dodaj komentarz