Obóz taneczny – Zakopane

W najbliższe wakacje tańczymy i bawimy się w górach! Czy jesteście gotowi na przygodę z różnymi technikami, atrakcyjnymi treningami i zachwycającymi choreografiami? Czeka na Was genialna zabawa! Taniec wyzwala, inspiruje, zachwyca i łączy. Uczy własnego ciała – wyrażania emocji i dyscypliny. Na naszym obozie będziesz uczestniczyć w zajęciach tanecznych z zakresu baletu klasycznego, tańca współczesnego, a także jazzu oraz show dance. Warto byłoby spróbować wszystkiego, prawda?

Można mieć pewność, że czasu na nudę nie przewidujemy..

Tym razem zapraszamy Was do stolicy Tatr i całego Podhala, a także najwyżej położonego miasta w Polsce czyli do Zakopanego. Ze względu na swoją wyjątkową lokalizację, Zakopane umożliwia podziwianie Tatr z każdego miejsca w mieście. Najbardziej charakterystycznymi szczytami są oczywiście Giewont (śpiący rycerz) oraz, znajdująca się w pobliżu centrum, Gubałówka.

Willa za Wodą, gdzie zakwaterowani zostaną uczestnicy obozu, usytuowana jest w w Olczy – atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego leżącej w odległości 3 km od centrum miasta. Do dyspozycji obozowiczów będą pokoje 2-, 3-, i 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz świetlica, sala TV, bilard, ping-pong, piłkarzyki. Znajdują się tutaj dwie sale taneczne z lustrami do treningów tanecznych oraz jadalnia pełna domowych posiłków. Na terenie obiektu jest zadaszone miejsce na ognisko oraz teren do gier i zabaw.

Willa Za Wodą (fot. zakopane-nocuj.pl)

Program obozu oparty jest na tańcu, który będzie naszym najlepszym przyjacielem, a – jak to bywa z najlepszymi przyjaciółmi – spotkamy się z nim codziennie!

W programie są zajęcia taneczne z baletu klasycznego, a także taniec współczesny, jazz oraz show dance. Każde zajęcia rozpoczynamy od solidnej rozgrzewki. Dużą uwagę przywiązujemy do stretchingu (rozciągania). Dzielimy się na grupy wg zaawansowania i na koniec obozu prezentujemy układy choreograficzne, których nauczymy się podczas wyjazdu.

W programie znajdą się także różne atrakcje rekreacyjne, m. in.:

Termy Gorący Potok (Szaflary) – kompleks składa się z kilkunastu basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Baseny wyposażone zostały w fontanny, masaże wodne, wodotryski, gejzery, a także zjeżdżalnie, które zapewnią wspaniałą zabawę i wypoczynek. Woda siarkowa posiada wiele leczniczych właściwości oraz pozwala zadbać o urodę. Wszystkie baseny zewnętrzne napełnione są wodą termalną o temperaturze od 34°C do 40°C.

Termy Bania (Białka Tatrzańska) – nowoczesne baseny z wodą termalną o temperaturze do 34C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300 m – szeroki wachlarz rozrywek dla każdego. Wodę w Białce Tatrzańskiej charakteryzują wysokiej jakości właściwości lecznicze. Zawiera składniki o korzystnym wpływie na organizm, m.in.: siarczki i siarczany, krzemionkę oraz potas.

Bania Kids (Białka Tatrzańska) Ogród Zabaw – park rozrywki znajduje się bezpośrednio przy Hotelu i Termie Bania. Jest to miejsce przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Maluchy bawią się doskonale w olbrzymiej piaskownicy albo na oponkowej karuzeli. Starsze dzieci spędzają czas na wiszących konstrukcjach, w domkach na drzewie lub na tyrolce. Młodzież chętnie korzysta z wielofunkcyjnego boiska lub siłowni.

Nie zabraknie również atrakcji krajoznawczo-edukacyjnych, m. in.: całodzienna wycieczka z przewodnikiem w góry (trudność trasy do uzgodnienia, w zależności od chęci i możliwości uczestników).

Ponadto będziemy się integrować i, po prostu, dobrze bawić podczas zabaw towarzyskich i dyskotek, spotkań przy ognisku, gier i konkursów.

Ramowy program obozu tanecznego:

  1. Dzień I: zbiórka – przejazd na trasie Kraków / Zakopane – zakwaterowanie – rozpakowanie bagaży – spotkanie organizacyjne – obiad.
  2. Dni II-VIII: realizacja programu obozu – korzystanie z infrastruktury ośrodka oraz walorów turystycznych Zakopanego.
  3. Dzień VIII: śniadanie – wykwaterowanie z ośrodka – wejście na Termy Bania – obiad – powrót do Krakowa (ok. godz. 18:00).

CENA WYJAZDU: 1 400,00 PLN
TERMIN WYJAZDU: 04-11 sierpnia 2019 roku

Powyższa cena obejmuje:

  • 7 noclegów,
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja),
  • transport – na trasie Kraków / Zakopane / Kraków,
  • opiekę wychowawczą,
  • opiekę instruktorów tańca,
  • realizację programu obozu,
  • oraz ubezpieczenie AXA NNW (do kwoty 5 000 zł).

WAŻNE:

Wskazane jest zabranie: legitymacji szkolnej (obowiązkowo), kremów z filtrem UV, okularów przeciwsłonecznych, nakryć głowy, strojów sportowych i kąpielowych, ręcznika oraz małego plecaka i wygodnego obuwia na wycieczki.

Kartę kolonijną należy przekazać do biura najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Aby przesłać do nas swoje zgłoszenie chęci wyjazdu na obóz taneczny w Zakopanem, który ma odbyć się w sierpniu 2019 roku – prosimy wypełnić poniższy formularz:

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Wiek dziecka (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Dodatkowe informacje: