Rezerwacja biletów

Rezerwacja biletów na koncerty w ramach V Gali Baletowej Studia Artystycznego POINT, które odbędą się 27 maja 2018 roku oraz 20 czerwca 2018 roku w Teatrze Ludowym (os. Teatralne 34) w Krakowie, jest już możliwa!

Aby zapewnić każdemu z Państwa możliwość zakupu wejściówek – do 04 maja 2018 roku każdy z Państwa ma możliwość dokonania rezerwacji ograniczonej liczby biletów (wg informacji przekazanych drogą e-mailową) przypadających na jedno występujące dziecko. Po tym czasie udostępnimy możliwość rezerwacji dowolnej liczby biletów z pozostałej puli.
*formularz pozwoli na zakup kolejnej partii biletów po ponownym odświeżeniu strony, lecz takie zamówienia nie będą realizowane

Cena biletów: 20 zł/szt.

Zapraszamy do składania zamówień przy pomocy poniższego formularza, dzięki czemu czas realizacji Państwa zamówienia zostanie ograniczony do niezbędnego minimum. Bilety, tak jak w roku ubiegłym, będą numerowane i sprzedawane będą według kolejności zgłoszeń internetowych począwszy od pierwszego rzędu, a kończąc na dostawkach (nie ma różnicy  w cenie biletu).

W przypadku wyboru przedpłaty jako sposobu płatności za zamówienie, prosimy poczekać na otrzymanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem i wszelkimi niezbędnymi danymi do realizacji przelewu bankowego.

Uwaga: W tym roku nie będzie możliwy odbiór biletów w Teatrze Ludowym w dniu wydarzenia.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Wybierz liczbę biletów (wymagane)

Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

Sposób odbioru zamówienia (wymagane)

Informacje dodatkowe (np. miejsce blisko wyjścia)