Niezbędnik – Zakopane 2017

Niezbędnik obozowicza, czyli garść informacji przed wyjazdem do Zakopanego

Miejsce i godzina odjazdu:

Parking przed Centrum Sztuki Współczesnej Solvay (Kraków, ul. Zakopiańska 62)
28 stycznia 2017 roku, sobota – godzina 10:00 (zbiórka o godz. 9:45).

UWAGA: Przed wyjazdem, organizatorowi wyjazdu, należy oddać uzupełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL!

fot. Piotr Ogar

Dla uczestników obozu taneczno-narciarskiego

Prosimy o zabranie kilku kompletów strojów na zajęcia taneczne (m. in. body, rajstopy, koszulki, legginsy, spodnie dresowe) oraz obuwia (baletki, tenisówki).

Koszt pojedynczego, jednodniowego karnetu nie powinien przekroczyć 45-50 złotych. W przypadku osób początkujących prawdopodobnie będzie jeszcze niższy z uwagi na bardziej korzystne rozwiązanie w postaci karnetów punktowych.

Kwota kaucji za karnet nie powinna być natomiast wyższa niż 10 złotych.

Osoby wypożyczające sprzęt narciarski powinny być przygotowane na dodatkowy koszt w wysokości ok. 20-25 złotych dziennie. Pozostali powinni pamiętać o kompletnym stroju narciarskim (m. in. nartach, kijkach, goglach, rękawicach), a przede wszystkim – o obowiązkowym kasku.

Dla uczestników obozu taneczno-rekreacyjnego

Oprócz strojów na zajęcia taneczne (jak wyżej) prosimy o zabranie wszelkich ulubionych gier i gadżetów, które mogą pomóc w przygotowaniu zabaw i rozrywki dla uczestników obozu (oczywiście w granicach rozsądku).

Pozostałe, niezbędne elementy bagażu

Przybory toaletowe, ręczniki, pantofle, klapki pod prysznic, kosmetyki (w szczególności do twarzy chroniące przed mrozem i wiatrem) oraz legitymacja szkolna.